JUBILEUSZ 70 – LECIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W MOSTKOWIE

W związku z 70 rocznicą powstania Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich absolwentów i przyjaciół szkoły do wspólnych obchodów i świętowania podczas Zjazdu Absolwentów. Jubileusz to niepowtarzalna okazja do sentymentalnego spotkania po latach, wyjątkowy czas, aby wyruszyć z nami w podróż do przeszłości. Pragniemy stworzyć okazję do wspólnych refleksji, wspomnień, rozmów, a także do wspólnej zabawy. Powróćmy razem do czasów dzieciństwa, stwórzmy „żywe wspomnienia”.
Komitet Organizacyjny Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mostkowie ma zaszczyt zaprosić na uroczystość  obchodów 70 – lecia szkoły oraz Zjazd Absolwentów, który odbędzie się 19 maja 2017r.

Program Uroczystości:

Piątek 19 maja 2017r.

Godz. 12.00 - Msza św. w intencji  zmarłych nauczycieli, pracowników szkoły
                       i absolwentów  w kościele p.w. św. Antoniego w Mostkowie.
Godz. 13.00 - Uroczysta Gala Jubileuszowa na sali gimnastycznej w Szkole
                       Podstawowej  w  Mostkowie.
 Godz. 15.00 -Sentymentalny poczęstunek.
 Godz.16.00 - Spacerkiem po szkole – zwiedzanie szkoły, okolicznościowych
                       wystaw, spotkania klasowe.
Godz. 20.00 – 3.00 -  Bal Absolwentów „Janowo Barlinek”.
71

Zapraszamy do udziału w Balu Absolwentów. Prosimy o zgłoszenie chętnych uczestników  poprzez wypełnienie karty zgłoszenia,
Prosimy o poinformowanie koleżanek i kolegów ze szkolnych ław o planowanych uroczystościach 70 – lecia.
Lista uczestników będzie opublikowana i uaktualniana na bieżąco na stronie internetowej szkoły.

KARTA ZGŁOSZENIA (format .docx)