Menu główne

Zespół śpiewaczy „SONATA”

Zespół śpiewaczy liczy ośmiu członków (w głosach : trzy soprany, trzy alty i dwóch tenorów). Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej im Jana Pawła II w Mostkowie, raz w tygodniu w wymiarze dwóch godzin,  lub więcej w miarę potrzeb.

Opiekunem zespołu, aranżerem utworów oraz dyrygentem jest Andrzej Galbarczyk.  Zespół w roku 2014/2015 wystąpił z  28 koncertami, między innymi na  dożynkach wiejskich, gminnych i powiatowych oraz   na „Dniach folwarku” w Przelewicach.

Z kolędami, koncertem z okazji Dnia Kobiet oraz koncertem wakacyjnym odwiedził Dom Pomocy Społecznej w Myśliborzu. Podczas świąt kościelnych uczestniczył  we mszach świętych w kościele parafialnym w Mostkowie, Barlinku i  Dziedzicach. Śpiewał koncerty podczas festynów środowiskowych w Mostkowie, Płonnie, Barlinku, Pyrzycach, Myśliborzu i Przelewicach.

Czynnie uczestniczy w życiu kulturalnym szkoły i środowiska lokalnego w Mostkowie koncertując z okazji organizowanych Spotkań Noworocznych, Dnia Kobiet, Dnia Papieskiego i innych .

Instruktor zespołu Andrzej Galbarczyk
tel: 669610268, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.