Menu główne

 nw18    „W poszukiwaniu wiosny”

 

10 marca 2018 roku w poszukiwaniu oznak nadchodzącej wiosny, przybyli do naszej szkoły miłośnicy Nordic Walking. Wiosenny rajd NW rozpoczął się na Rynku Miejskim w Barlinku, skąd uczestnicy w wiosennych strojach, wyruszyli na Podgórze, gdzie spotkali się z reprezentantami naszej szkoły. W asyście strażaków wszyscy przybyli do szkoły, gdzie czekał poczęstunek oraz liczne atrakcje. Chętni mogli wziąć udział w konkursach: plastycznym, kulinarnym, przyrodniczym i sportowych zmaganiach oraz w zajęciach nawiązujących do tradycji wielkanocnych tj. wykonanie palmy, ozdób wielkanocnych, konkurs na babę wielkanocną i mazurka.
Było wiosennie, miło i radośnie. Po wspólnym obiedzie i koncercie pieśni wielkopostnych, w wykonaniu zespołu „Sonata”, pożegnaliśmy naszych gości wraz z Królową Puszczy Barlineckiej.
Cieszymy się bardzo, że jak co roku mogliśmy spotkać się i wspólnie radować ze zwiastunów nadchodzącej wiosny oraz zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

 


 D.D.