Menu główne

 04pw19  

Rajd Wiosenny NW

 

 

 

6 kwietnia gościliśmy w naszej szkole uczestników Rajdu Wiosennego Nordic Walking „W poszukiwaniu wiosny” do Mostkowa.  Grupa naszych uczniów, z opiekunami
i rodzicami, w asyście strażaków spotkała się z gośćmi na Podgórzu. Razem wyruszyliśmy do szkoły, poszukując po drodze oznak wiosny. Piękna pogoda i niesamowita przyroda sprzyjała wiosennej wędrówce. W radosnym nastroju przybyliśmy do szkoły, gdzie czekał na nas pożywny poczęstunek- kiełbaski z grilla.

            Po chwili wytchnienia przystąpiliśmy do zdobienia gaików, wykonania tradycyjnej palmy oraz zawodów sportowych. Dzieci i dorośli zaproszeni zostali do udziału
w konkursach: plastycznym, kulinarnym i przyrodniczym.  Duże zainteresowanie wzbudziła również możliwość degustacji bab i mazurków wielkanocnych, podczas konkursu wypieków. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.

            Zwieńczeniem spotkania był wspólny obiad oraz tradycyjne zdjęcie z palmą wielkanocną. Kolejne poszukiwania wiosny za rok!!!

     Kliknj link aby obejrzeć film.       {youtube}https://youtu.be/6e8nKzzQTFw{/youtube}

                                             

D.D.