Menu główne

   12mik19               

Witaj Święty Mikołaju!

 

6 grudnia 2019r.

Na wizytę Świętego Mikołaja wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością. Spotkanie
z tym długo wyczekiwanym gościem, to czas spełnienia marzeń najmłodszych. Tegoroczna aura nie zmyliła Mikołaja, zaraz po rozpoczęciu zajęć odwiedził czekających na Niego uczniów, obdarowując ich prezentami.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych pojechały do Barlineckiego Ośrodka Kultury na „Mikołajki u Gęsiarki”. Spotkały się tam z Mikołajem i Jego pomocnikami oraz obejrzały bajkę „Świąteczna gorączka Olafa”.

Po południu w naszej szkole odbyło się Środowiskowe Spotkanie z Mikołajem. Pomimo braku białego puchu, na uroczystości pojawił się ukochany przez wszystkich Pan
z siwą brodą z Laponii. Cały rok czekał na ten dzień, aby wręczyć swoje prezenty. Dzieci bardzo ucieszyły się z tej niezwykłej wizyty. Mikołaja powitali częścią artystyczną uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Agaty Owczarek i Pani Doroty Dei. O piosenki mikołajkowe zadbał Pan Andrzej Galbarczyk ze szkolnym zespołem „Promyczki”. Obecni na uroczystości goście z zachwytem obserwowali występy dzieci. Na twarzach widać było radość
i zadowolenie. Po części artystycznej Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi paczkami.

      

 D.D.