Menu główne

 01dbdklI.III20  

KOCHAMY WAS -

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA 

23.01.2020r. 

 

Święto Babć i Dziadków to szczególnie ważny dzień dla wnucząt, gdyż to właśnie wtedy chcą Im podziękować za opiekę i poświęcony czas, za dobre rady, otwarte serce i troskę. 23 stycznia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Po przywitaniu wszystkich przybyłych gości przez wychowawczynie: Panią Dorotę Deję, Panią Agatę Owczarek i Panią Zofię Sobczyk, uczniowie klas I- III zaprezentowali piękny i wzruszający program artystyczny. Za pomocą wierszy, piosenek, tańców i koncertu życzeń wyraziły swoje uczucia i złożyły życzenia ukochanym Babciom i Dziadkom. Po gromkim „Sto lat” wręczyły gościom własnoręcznie wykonane prezenty i zaprosiły do wspólnych zdjęć oraz długich i miłych rozmów przy słodkim poczęstunku.

            Spotkanie odbyło się w atmosferze pełnej wzruszeń, radości, uśmiechu, a nawet łez szczęścia. Serdecznie dziękujemy za tak liczną obecność Babciom i Dziadkom, Pani Dyrektor Iwonie Galbarczyk oraz Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu tej przepięknej uroczystości.

„ To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie.

Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia.

Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.” Rudolph Giuliani

Kliknj link aby obejrzeć film.   

        {youtube}https://youtu.be/cbZ1zKisEf8 /youtube}

 

 D.D.