Menu główne

 01zabkar20  

Radosny czas karnawału 29-30.01.2020r.

 

Karnawał to taki okres w roku, w którym organizowane są huczne zabawy, radosne i kolorowe bale przebierańców. Ta miła tradycja przepełniona muzyką, tańcem i śpiewem zachęca wszystkich, w różnym wieku, do zabawy.

Na ten niezwykły, nierzadko bajkowy czas dzieci czekały z niecierpliwością. Podtrzymując tradycję, w naszej szkole zorganizowane zostały trzy zabawy karnawałowe.

29 stycznia w oddziałach przedszkolnych bawiły się przy rytmach karnawałowej muzyki najmłodsze dzieci ze swoimi opiekunkami oraz w godzinach popołudniowych uczniowie klas I- IV.

30 stycznia umiejętnościami tanecznymi i chęcią wyśmienitej zabawy wykazała się młodzież z klas V-VIII podczas swojego balu karnawałowego.

Przedszkolaki i uczniowie bardzo pomysłowo i kreatywnie przygotowali się do imprez. Przebrania były różnorodne, dzieci z trudem rozpoznawane wchodziły do sal balowych. Można było spotkać postacie bajkowe, wróżki, królewny, piratów, hiszpanki, sportowców... nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. W miłej atmosferze czas płynął szybko, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci, a wesoła muzyka zachęcała wszystkich do tańca, zabaw i konkursów. Wesołym akcentem bali były zdjęcia wykonane w fotobudkach karnawałowych.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie poczęstunków i pięknych strojów balowych oraz Pani Dyrektor Iwonie Galbarczyk za pachnący popcorn i słodkie niespodzianki dla wszystkich dzieci.