Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II -
Menu główne
Aktualności
O szkole
Dokumenty szkoły
Nauczyciele i pracownicy
Patron szkoły
70-lecie Szkoły
Organizacja szkoły
e-dziennik
Biblioteka
Wydarzenia
Boisko Orlik
Dzwonki
Kalendarz
Laboratoria Przyszłości
Logopeda
Pedagog szkolny
Podręczniki
Samorząd Uczniowski
Wolontariat
Zdalne nauczanie
Sonata
O zespole
Zdjęcia i filmy
Kontakt
RODO
Egzamin klasy ósmej
W dniach 11-13 maja 2026r. uczniowie klasy ósmej pisali obowiązkowy egzamin z j. polskiego, matematyki oraz j. angielskiego.
<p {line- height: 1.5; }