Menu główne

 06filharmonia26

           

                     

      Dnia 2 czerwca 2026 roku uczniowie klas I–III oraz klas V–VI uczestniczyli w wyjeździe do Filharmonii Gorzowskiej. Mieli okazję obejrzeć musical pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”, oparty na znanej powieści Lucy Maud Montgomery.

     Spektakl zachwycił widzów ciekawą fabułą, piękną muzyką, barwnymi kostiumami oraz znakomitą grą aktorską. Uczniowie z zainteresowaniem śledzili losy Ani Shirley, jej przyjaciół i mieszkańców Zielonego Wzgórza.

     Wyjazd dostarczył wielu pozytywnych wrażeń artystycznych i był wartościową lekcją kultury oraz sztuki.

 

       

 

 

                                                                               

 

 

<p {line- height: 1.5; }