
W środę, 3.06.2026r. podczas lekcji uczniowie klasy III pracowali metodą stacji zadaniowych, utrwalając wiadomości dotyczące baśni i bajek. Celem zajęć było rozpoznawanie cech charakterystycznych obu gatunków, wskazywanie elementów fantastycznych, określanie bohaterów pozytywnych i negatywnych oraz odczytywanie morału bajek.
Praca metodą stacji sprzyjała aktywnemu zaangażowaniu uczniów, rozwijała umiejętność współpracy, komunikacji i samodzielnego rozwiązywania problemów. Zajęcia przebiegały w atmosferze zainteresowania i dobrej współpracy, a uczniowie chętnie podejmowali kolejne wyzwania.
<p {line- height: 1.5; }