
16 stycznia 2026r. szkolną bibliotekę odwiedzili najmłodsi. Dzieci z grupy „Biedronki” uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych, których celem było rozwijanie zainteresowań czytelniczych.
Dzieci z zaciekawieniem i zrozumieniem słuchały zimowych opowieści, czytanych przez panią bibliotekarkę, rozwiązywały zimowe zagadki, po czym, przy pomocy wychowawczyni, wykazywały się kreatywnością wykonując zimową pracę plastyczną.
Zajęcia przebiegły w miłej atmosferze.