Menu główne

01pasowanie25

           

           

Pasowanie na Czytelnika

21 stycznia w szkolnej bibliotece odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla naszych pierwszoklasistów. Pani bibliotekarka Magdalena Lisowska zaprosiła uczniów klasy 1 wraz z wychowawczynią Dorotą Deja oraz Panią Dyrektor Iwonę Galbarczyk na uroczyste Pasowanie na Czytelnika. Pierwszoklasiści przyjęci zostali do grona czytelników biblioteki szkolnej.

Wydarzenie miało na celu rozbudzenie w uczniach miłości do książek, nauczenie szacunku do nich i zachęcenie do samodzielnego wypożyczania.