
Pasowanie na Czytelnika
21 stycznia w szkolnej bibliotece odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla naszych pierwszoklasistów. Pani bibliotekarka Magdalena Lisowska zaprosiła uczniów klasy 1 wraz z wychowawczynią Dorotą Deja oraz Panią Dyrektor Iwonę Galbarczyk na uroczyste Pasowanie na Czytelnika. Pierwszoklasiści przyjęci zostali do grona czytelników biblioteki szkolnej.
Wydarzenie miało na celu rozbudzenie w uczniach miłości do książek, nauczenie szacunku do nich i zachęcenie do samodzielnego wypożyczania.