Menu główne

01bibliokl226

           

           

        W ramach szkolnego programu rozwijania czytelnictwa, 29 stycznia, do biblioteki szkolnej wraz z wychowawczynią przyszli uczniowie kl. II. Podczas zajęć odbyło się wspólne czytanie literatury dziecięcej. Dzieci oraz panie nauczycielki czytały fragmenty książki pt. „Tajemnice zielonej butelki” i chętnie odpowiadały na pytania dotyczące przeczytanej treści.

       Przy okazji trwającej w szkole akcji czytelniczej „Wypożycz książkę na ferie” uczniowie z zainteresowaniem przeglądali księgozbiór i wybrali ciekawą książkę dla siebie.