Menu główne

01ksiazki26

           

           

        W dniach 26-30 stycznia br. Pani bibliotekarka Magdalena Lisowska zachęcała do udziału w akcji czytelniczej.

Ferie zimowe są okazją do odwiedzenia biblioteki szkolnej i dają możliwość wyboru książki zgodnie ze swoimi upodobaniami i zainteresowaniami.

Czytanie to najlepszy sposób na nudę i przeniesienia się w świat fantazji i niesamowitych przygód.

      W ciągu tego tygodnia w bibliotece panował ruch większy niż zwykle. Dzieci młodsze i starsze przeglądały półki z książkami, opowiadały o swoich preferencjach czytelniczych i dzieliły się między sobą spostrzeżeniami na temat wybranej literatury.

Wizyta przyniosła wszystkim wiele radości.