Menu główne

02lekcjaB26

           

         Z okazji obchodzonego w szkole Tygodnia Kota, Pani biliotekarka zaprosiła uczniów klas I-III na zajęcia do Kociej Biblioteki.

        Dzieci wspólnie z wychowawcami i panią bibliotekarką czytały książkę  E.E. Schmitta pt. "O kotku, który bał się wszystkiego". Następnie rozmawiały na temat strachu i sposobach radzenia sobie z nim.  Zajęcia zakończyły się pracą plastyczną, podczas której uczniowie wykonywali kocie zakładki do książek.