
Konkurs fotograficzny z okazji
Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich
Z okazji Światowego dnia Książki i Praw Autorskich przeprowadzono konkurs fotograficzny pt. „Z książką mi do twarzy – czytam tam, gdzie lubię!” Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna we współpracy z nauczycielem edukacji zdrowotnej.
Celem konkursu fotograficznego było:
Zadaniem uczestników konkursu było jest wykonanie fotografii przedstawiającej sytuację lub miejsce, w którym można czytać książki. Do organizatorów wpłynęło sześć prac, które były zgodne z tematem oraz warunkami uczestnictwa. Rozstrzygnięcie konkursu zostało przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I–III oraz klasy IV–VIII. Skład komisji składał się z nauczycieli organizatorów, Pani Dyrektor oraz nauczycieli plastyki.
Wyniki konkursu:
- kategoria klas I-III:
Miejsce I- Michalina Więckowska, kl. III
Miejsce II- Julia Lisowska, kl. II,
Miejsce III- Filip Radziszewski, kl. III.
Wyniki konkursu:
- kategoria klas I-III:
Miejsce I- Oliwia Kubiaczyk, kl. V
Miejsce II- Karina Więckowska, kl. IV
Miejsce III- Maksymilian Piekarski, kl. VI.
Miłośnikom czytania serdecznie gratulujemy!
<p {line- height: 1.5; }